• 0

17 Ocak 2020, 12:55 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kaza Geçiren Beyzanur'a Hastanede Karnesi Verildi

Kaza Geçiren Beyzanur'a Hastanede Karnesi Verildi

Tokat Valisi Ozan Balcı, geçirdiği trafik kazasında yaralanan ortaokul öğrencisi Beyzanur Akar'a (12), tedavi gördüğü hastanede karnesini verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Vali Dr. Ozan Balcı, Melik Ahmet Gazi İlkokulunda düzenlenen törende öğrencilere karnelerini vererek, öğrencilerin yarıyıl tatili mutluluğunu paylaştı.
 
Öğrencilere tatilde bol bol kitap okumaları ve spor yapmaları  tavsiyesinde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerle de sohbet ederek,  iyi tatiller diledi.
 
Bütün Öğretmenlerimizi Çabalarından Dolayı Tebrik Ediyorum

Eğitim öğretim döneminin ilk yarısının kazasız belasız başarıyla tamamlandığını söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Bütün öğretmenlerimizi çabalarından dolayı tebrik ediyorum. Öğrencilerimize başarılar diliyorum. Biz öğrencilerimizin sadece akademik başarılarını önemsemiyoruz. Sanatsal, sportif, kültürel anlamda da gelişmelerini önemsiyoruz ve buna değer veriyoruz. Bunun için çok yoğun çaba sarf ediyoruz. TÜBİTAK kitap serileri olmayan okul kalmadı ve bu Türkiye’de bir ilk oldu. Okullarımıza 50’ye yakın zenginleştirilmiş kütüphane yaptık. Z-Kütüphanesi olmayan anaokulu, ilkokul ve ortaokulumuz kalmayacak. Bir sürü güzel işler yaptık. Bunların hepsini öğretmenlerimiz yaptı. Bizler de idare olarak onları yüreklendirip, cesaretlendirdik.’’ dedi.
 
 
Çocuklarımız Tatilde Hem Oynasınlar, Hem Kitap Okusunlar

Eğitime bilgiye, bilime dost bir Vali olarak her zaman öğretmenlerin ve eğitim camiasının yanında olduğunu ifade eden Vali Ozan Balcı, şunları söyledi, ‘‘Öğrencilerimizin her alandaki başarıları bizleri mutlu ediyor. Desteğimizi her zaman veriyoruz ve vermekten de mutluluk duyuyoruz. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk yarıyılı sona erdi. Emeği geçen tüm öğretmenlerimiz tebrik ediyor, öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimiz 15 günlük tatilde hem oynasınlar, hem kitap okusunlar, hem de dinlensinler. İkinci yarıyıla dinlenmiş şekilde başlasınlar. Allah hepsini muvaffak eylesin. Kaza bela olmasın. Yarıyıl tatilinde sanatsal, kültürel, sportif anlamında faaliyetler planlandı. Özellikle Spor Tokat kapsamında faaliyetlerimiz var. Gençlik Merkezlerinde çocuklarımıza yer ayrıldı. Kurslarımız açıldı. Velilerimiz çocuklarını açılan kurslara göndersinler.’’ dedi.
 
Melik Ahmet Gazi İlkokulunda düzenlenen karne törenine Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
 
Kaza Geçiren Beyza’ya Karnesi Hastanede Verildi

Vali Dr. Ozan Balcı, geçtiğimiz günlerde kaza geçiren ve TOGÜ’de tedavisi devam eden 6. sınıf öğrencisi Beyzanur’a karnesini hastanede verdi. Beyzanur’u tebrik edip başarılar dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, Beyzanur’un ailesine de geçmiş olsun dileklerini iletti.
 

 
Vali Dr. Ozan Balcı, Evde Eğitim Alan Ecrin’i Ziyaret Ederek, Karnesini Verdi

Evde eğitim alan 78 öğrencimizden biri olan 4. sınıf öğrencisi Ecrin Civelek’i de evinde ziyaret ederek karnesini veren Vali Dr. Ozan Balcı, Ecrin’e başarılarının devamını diledi. Vali Dr. Ozan Balcı, Ecrin’in annesini de tebrik ederek, “Örnek ve Fedakar Anne” belgesi verdi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]