• 0

08 Ocak 2020, 09:07 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu Tokat'ta

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu Tokat'ta

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu, Tokat'ta Çanakkale Savaşı'ndan başlayarak Kurtuluş Savaşı'na kadar uzanan Milli Mücadeleyi anlatan ve günümüzde Barış Harekatı ile son bulan gösterisini 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 19.00'da 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda sergileyecek.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Sanat yönetmenliğini Devlet Halk Dansları sanat yönetmeni Yıldız Çankaya Sargın’ın yaptığı, Çanakkale Savaşı’ndan başlayarak Kurtuluş Savaşı’na kadar uzanan Milli Mücadeleyi anlatan ve günümüzde Barış Harekatı ile son bulan, bayrağımızı sahnelerde sanatla dalgalandıran, Halk Dansları ile destanlarımızı anlatan, sanatımızla tarihe ışık tutan Zafere Doğru adlı bu oyun Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Devlet Halk Dansları Sanatçıları ve Tokatlı Gençlerin de iştiraki ile 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 19.00’da 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayında gerçekleştirilecektir.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]