• 0

31 Aralık 2019, 15:48 - Anasayfa // İLÇE Haberi yazdır

Zile Belediyesi'nde Memura Prim, İşçiye İkramiye

Zile Belediyesi'nde Memura Prim, İşçiye İkramiye

Ekonomik sorunlarla mücadele eden Zile Belediyesinde yılbaşı öncesi Belediye Başkanı Şükrü Sargın'dan personele müjdeli haberler geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Başkan Sargın "Görevi devraldığım günden itibaren yoğun bir şekilde tasarruf tedbirleri uyguluyoruz. Bir takım tedbirlerle 8 ayda yirmi milyon liraya yakın borç ödedik. Bunda personelimizin büyük  desteği oldu. İşçi personelimizin geçmişe dönük alamadıkları ikramiyelerini veriyoruz. Memur arkadaşlarımıza da maaşlarına artı olarak 2020 yılında sosyal destek primi ödeyeceğiz. Önemli olan belediyemiz borç batağından kurtararak Zile'mize layığı ile hizmet etmektir "dedi.
 
 
Bem-Bir-Sen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir de sözleşme imza töreninde yaptığı açıklamada, Belediye memurlarının  2019 yılında SDS primlerinden feragat ettiklerini belirterek" Sağ olsun Başkanımız memur arkadaşlarımızla sosyal destek sözleşmesi imzalayarak maaşlarında ve sosyal haklarında iyileştirme yaptı. Tüm memur arkadaşlarımız adına Başkanımıza  teşekkür ediyoruz" dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İLÇE Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]