• 0

30 Aralık 2019, 20:16 - Anasayfa // ULUSAL Haberi yazdır

Yerli ve Milli Üreticiler Yerli Otomobile Sahip Çıktı

Yerli ve Milli Üreticiler Yerli Otomobile Sahip Çıktı

Temizlik Sanayici İhracatçı ve Yatırımcı İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şişli, "Hem devletimize, hem de TOGG Grubu’na karşı sorumluluk duygularımızla 10 adet araç satın alarak biz de bu projenin içinde bir tuz olmak istiyoruz." açıklamasını yaptı...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kısa adı TESİYAD olan Temizlik Sanayici İhracatçı ve Yatırımcı İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şişli, geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan yerli otomobillerden 10 adet satın alarak projeye destek olmak istediklerini bildirdi.
 
TESİYAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şişli yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 
“YERLİ VE MİLLİ ÜRETİCİLER OLARAK YERLİ OTOMOBİLİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”
 
“TESİYAD Yönetim Kurulu olarak 27.12.2019’da lansmanı yapılan yerli ve milli otomobillerimizin seri üretimine başlandığında ilk 10 adetini almaya talibiz. Bizler yerli ve milli üreticiler olarak Türkiye’nin yerli otomobil girişimi ile gurur duyuyoruz. Temizlik Sanayici İhracatçı Yatırımcı İş Adamları Derneği (TESİYAD) olarak seri üretimin başlayacağı tarih itibariyle hem devletimize hem de TOGG Grubu’na karşı sorumluluk duygularımızla 10 adet araç satın alarak biz de bu projenin içinde bir tuz olmak istiyoruz. 9-12 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’nde yapacağımız 1. TESİYAD Endüstriyel Temizlik Fuarı’nda hem üyelerimizden hem de tahmini 45 ülkeden katılacak uluslararası heyetlerle birlikte tüm misafirlerimizden bu kampanyamıza destek vermelerini isteyeceğiz. Siz saygıdeğer kamuoyunu ve endüstriyel temizlik sektörünün temsilcilerini de yerli ve milli üretim yapan seçkin firmalarımızın stantlarının yer alacağı fuarımızda görmekten onur duyarız.”
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ULUSAL Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]