• 0

29 Kasım 2019, 06:47 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kınıklılar TBMM'ye Çıkartma Yaptı

Kınıklılar TBMM'ye Çıkartma Yaptı

Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Kınıklılar TBMM'ye çıkarma yaparak, Anıtkabir ziyareti yaptılar ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, Meclis üyeleri, muhtarlar ve dernek başkanları ile birlikte Ankara’ya çalışma programı düzenlediler. Kınık ekibi, CHP’nin grup toplantısına katıldıktan sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme yaptılar. Güven Arslan, seçimlerden sonraki dönemde yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak hazırladığı faaliyet raporunu Kılıçdaroğlu’na sundu. Kınıklılar daha sonra Anıtkabiri ziyaret ederek günün anısına fotoğraf çektirdiler.
 
 
Görüşme hakkında açıklamalarda bulunan Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, “TBMM ziyaretimizde bizi kabul eden, sorunlarımızı dinleyen, onurlandıran Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
Güven Arslan açıklamasında, “Değerli Genel Başkan yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı’ya, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun’a, TBMM İdare Amirimiz Kadim Durmaz’a, Tekirdağ Milletvekillerimiz Candan Yüceer’e, İlhami Özcan’a, Aydın Milletvekilimiz Bülent Tezcan’a, Danışman Arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Ziyarete katılanlar ilgili olarak da Arslan, “Ekibimin Değerli Meclis Üyeleri Murat Arslan, Rıza Çelik, Mustafa Karakurt, İbrahim Özdemir katılamayan fakat yüreğimizde olan İsmail Gündoğan ve Bircan Demirtaş, Kıymetli Muhtarlarım Niyazi Akkaya, Ruhiye Karakurt, Cemal Saltık, Gazi Güleryüz’e Dernek Başkanlarımız Değerli Erdem Güleryüz, Cemal Çiçek, Yusuf Çınar, Soner Çalpar, Duran Bektaş, CHP Çorlu Meclis Y. Üyesi Ecevit Karaca ve değerli yönetimlerine çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun daha güzel işlere birlikte imza atmak dileğiyle” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Ziyarette Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, günün anısına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Hz. Ali’nin portresini hediye etti. Kınık ekibi daha sonra TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]