• 0

24 Kasım 2019, 14:30 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Türk Toplumu Kadına Çok Kıymet Veren Bir Toplumdur'

'Türk Toplumu Kadına Çok Kıymet Veren Bir Toplumdur'

Vali Dr. Ozan Balcı ve eşi Sonay Balcı Hanımefendi Tokat Kadem İl Temsilciliği ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile düzenlenen 'Ailede Huzur ve Kadın' konulu konferansa katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda Kadem Tokat İl Temsilcisi Müjgan Arslan ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin açılış konuşmalarını yaptı.
 
Araştırmacı Yazar Sibel Eraslan, ‘Ailede Huzur ve Kadın’ konulu konferansını gerçekleştirdi. Konferansın ardından Tokat Milletvekili Özlem Zengin Tokat’ın meşhur omuz halayını simgeleyen bibloyu Araştırmacı Yazar Sibel Eraslan’a takdim etti.
 
Vali Dr. Ozan Balcı programın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve Araştırmacı Yazar Sibel Eraslan’a teşekkür etti.
 
 
“Türk Toplumu Kadına Çok Kıymet Veren Bir Toplumdur”
 
Kadınların gücünün Türkiye’nin gücü olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ozan Balcı, “Kadının aklı, zekası, yetenekleri ve yetileri çok önemli. Kadının aklından, zekasından, yetisinden ve yeteneklerinden yararlanmayan toplumlar vücudunun yarısı felç olmuş bir insana benzer. Kadın bizde her zaman baş tacıdır. Kadın aslında evi yöneten gerçek güçtür. Kadın Türk toplumunda çok önemlidir. Türk toplumu kadına çok kıymet veren bir toplumdur. Türkiye kadının gücüyle lider olacak. Türkiye hayatın her alanında dev adımlar atıyor.  Bizim Avrupa ve Dünyayla rekabet etmemizde ana güç unsurlardan birinin de kadınlar olacağını düşünüyorum.” dedi.
 
Konferansa Vali Dr. Ozan Balcı ve eşi Sonay Balcı Hanımefendi, Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Mustafa Arslan, Reşadiye Kaymakamı Hülya Yavuz, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, il protokolü ve davetliler katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]