• 0

08 Ekim 2019, 09:49 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

20 Başlık Altında Devam Eden Projeler Tokat'a Değer Katıyor

20 Başlık Altında Devam Eden Projeler Tokat'a Değer Katıyor

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında projeleri takip eden 2023 Proje Ofisi ekibiyle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2023 Tokat Vizyonu kapsamında yürütülen projelerin takibinin ve raporlanmasının yapıldığı 2023 Proje Ofisini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı; Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat, Hayat Boyu Tokat, Bürokrasi 4.0, Basın STK Gönüllü Faaliyetler Tokat projeleri ile ilgili bilgi aldı.

2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde titizlikle ve hassasiyetle yürütülen projelerin sıkı takipçisi olunacağını belirten Vali  Dr. Ozan Balcı, 20 başlık altında devam eden projelerin Tokat’a değer katacağını vurgulayarak, "Hepimiz devletin ve milletin işini yapıyoruz. Değer üreten her projenin destekçisiyiz. Projelerin ve çalışmaların sıkı takipçisi olacağız." dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Efsane Vali, Ozan Balcı,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]