• 0

01 Ekim 2019, 08:52 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Çiftçinin Derdini Derdimiz Olarak Görüyoruz'

'Çiftçinin Derdini Derdimiz Olarak Görüyoruz'

Tarım Koordinasyon ve İşbirliği toplantısı, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleşti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı 1500 dönüm serada çilek, nohut, fasulye, kaba yem, Niksar cevizi 300 dönüm asma ile Tokat’ın hedeflerine ulaşması için gereken çalışmaların yapılacağını belirterek şunları söyledi:

"Çiftçinin derdini derdimiz olarak görüyoruz. Çiftçiyi ve üreticiyi seviyoruz. Tokat tarım ve hayvancılık memleketi. Sizlere destek vermek, memlekete ve millete destek vermektir. Size destek vermek Türkiye’ye ülkenin büyümesine destek vermektir. Siz bizim ekip arkadaşlarımızsınız. Hep beraber konuşacağız. Yapacağımız işleri yapacağız, yapamayacağımız işlere de kafa yoracağız. Ama açık içten ve samimi olacağız. Çiftçileri ve tarımı severim. Sizler bizim ekip arkadaşlarımızsınız. Yılmak yok, yorgunluk yok. Çalışmaya mücadele etmeye devam edeceğiz. Yeter demekte yok. Allah bizim önümüzü açar inşallah. Büyük düşünürsek, modern tesisler kurarız biz buraya. Sulama tesisleri, barajlar, göletler 7 verimli ovası ile tarım ve hayvancılık memleketi Tokat. İhracata dayalı tarımsal sanayi kurmak hedefimiz. Çiftçinin, üreticinin dostuyuz. Tarımın ve hayvancılığın dostuyuz. Köylüyü zenginleştireceğiz. Bizim öncelikli işimiz tarım ve hayvancılık. Tarım ve hayvancılık milletimizi zenginleştirecek en güzel iş. Tarım Tokat’ı başlattık her alanda ilerliyoruz. Tokat büyükbaş küçükbaş hayvan potansiyeli fazla olan bir il."

Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Vali, Tokat, Çiftçi,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]