• 0

01 Ekim 2019, 08:51 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'taki Milli Eğitim Projeleri Değerlendirildi

Tokat'taki Milli Eğitim Projeleri Değerlendirildi

Milli Eğitim Değerlendirme Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çocukların eğitimini önemsediğini belirterek projeler kapsamında yürütülen çalışmaların çok değerli olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, okullarda yetim, öksüz, fakir fukara, şehit ve gazi çocukların tespit edilerek gerekli ihtiyaçlarının karşılanması ile yabancı uyruklu öğrencilerin okula kazandırılması hususunda çalışmaların yürütülmesini istedi.

Toplantı sonunda değerlendirmede bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve milletimizin işine hepimizin sahip çıkması lazım. Bu işleri yaparken yılmadan, yılgınlık göstermeden, aşkla, şevkle çalışmalıyız.” dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]