• 0

27 Eylül 2019, 15:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

MHP'li Yücel Bulut'tan Çamlıbel Cezaevi İçin Öneri

MHP'li Yücel Bulut'tan Çamlıbel Cezaevi İçin Öneri

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ülke genelinde bir çok kentte bulunan ve ekonomik ürünler satan İşyurtları Kurumu Mağazası'nın bir şubesinin de Tokat'ta açılmasını istedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ülke genelinde birçok kentte bulunan ve ekonomik ürünler satan İşyurtları Kurumu Mağazası’nın bir şubesinin de Tokat'a açılmasını istedi.

 

Milletvekili Yücel Bulut, Afyonkarahisar Milletvekili ve MHP MYK Üyesi Mehmet Taytak ile birlikte ziyaret ettiği Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürü Yılmaz Çiftçi ile Tokat Çamlıbel’de bulunan cezaevi ile ilgili olarak görüş alış verişinde bulundu.

 

Bulut ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Çamlıbel Beldemizde bulunan cezaevine ilişkin olarak, söz konusu cezaevinin Tokat–Sivas Karayolu üzerinde bulunması ve bu yol hattının işlekliği nazara alınarak, Türkiye’nin bir çok bölgesinden mevcut bulunan Adalet Bakanlığı İş Yurdu Mağazalarından bir tanesinin söz konusu cezaevi yakınına ve Tokat Sivas Karayolu üzerine açılmasının faydalı olacağını ifade ettik. Bu şekilde geniş yelpazeli bir mağazanın oluşturulmasının Çamlıbel Beldesi’nde bazı ürünlerin daha ekonomik ve daha kolay bir şekilde tedariki sağlanacağı gibi, İş Yurdu mağazası kapsamında istihdam yaratılacağı ve buna ek olarak yoğun bir karayolu trafiğinin varlığı nedeniyle devlet için uygun bir gelir imkanını da beraberinde getireceği aktarılmıştır.” dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : MHP, Yücel Bulut, Açıklama,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.092 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]