• 0

07 Eylül 2019, 13:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Hibe Almaya Hak Kazanan Avrupa Birliği Projeleri Tanıtıldı

Hibe Almaya Hak Kazanan Avrupa Birliği Projeleri Tanıtıldı

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hibe almaya hak kazanan Avrupa Birliği Projeleri için tanıtım toplantısı yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Tokat ili ve ilçelerindeki hibe almaya hak kazanan "Avrupa Birliği Projeleri" için tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Bir otelde düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz, Şube Müdürü Murat Ağar, bakanlıktan gelen proje tanıtım ekibi, projeleri hibe almaya hak kazanan okul müdürleri ile proje sorumlusu öğretmenler katıldı.


Toplantıda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz ve Şube Müdürü Murat Ağar birer konuşma yaparak, proje hakkında bilgi sundular. Bakanlıktan gelen proje tanıtım ekibi de katılımcıları proje hakkında bilgilendirerek, gelecek yıllarda neler yapılmasıyla ilgili konulardan bahsettiler.

 

Toplantıda daha sonra, projelerle ilgili sunum yapıldı. Hibelendirilen Proje sayısının 15 olduğu belirtilen açıklamalarda, bu projelere ayrılan bütçenin 430.811 Euro olduğu açıklandı. Projelere başvuran kurumlar ve proje adları ise şöyle oldu:


https://tokat.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2019_09/06161418_BaYlYksYz-1.jpg
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Mem, Murat Küçükali,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]