• 0

11 Temmuz 2019, 09:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Etüt Merkezleri Türkiye'ye Örnek Bir Proje

Etüt Merkezleri Türkiye'ye Örnek Bir Proje

2023 Tokat Vizyonu doğrultusunda, Tokat Valiliği'nin koordinasyonu ve liderliğinde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Eğitim Tokat kapsamında Etüt Merkezi açılışı gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gaziosmanpaşa Ortaokulunda gerçekleşen açılışa Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Vali Dr. Ozan Balcı, proje kapsamında Tokat merkez ve ilçelerinde 3650 öğrencinin katıldığı Etüt merkezlerinin öğrencilere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek, öğrencilere kazanım odaklı etkinlik kitapları dağıttı.

Etüt Merkezi açılışında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, “Türkiye’ye örnek olacağını düşünüyorum ben bunun. Onun dışında ruh var istek var. Bir de ben haftalık rapor alıyorum mesela bu konuda. Dinliyorum ne yaptılar, ne ettiler diye. Şimdi geldim, bıraktım diye bir şey yok. Sonuna kadar destekliyoruz. Bizim devlet olarak yürüttüğümüz bir proje. Basit bir kurs değil sebebi şu. Çocuklarımızı önemsiyoruz. Onların geleceklerini önemsiyoruz. Onların başarılı olabilmeleri ve güçlü Türkiye’de güçlü şekilde var olabilmeleri için çalışıyoruz. Yarınlara daha güzel hazırlanabilmeleri bizler için çok önemli. Çocuklarımızın Dünya çocuklarıyla daha kolay rekabet edebilmeleri için bizler azimle, yılmadan ve yılgınlık göstermeden çalışacağız. Onun için de 3 tane yabancı dil öğrensinler mesela. Günde bir saatte olsa kitap okusunlar. Arkadaşlarıyla da oynasınlar, hoşça vakit geçirsinler. Zaman yönetimi de önemli zamanlarını iyi planlasınlar. İnşallah daha  başarılı olacaklar.” dedi.

Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Proje, Etüt,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]