• 0

29 Mayıs 2019, 08:38 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta Öğrenciler 'Zorbalıkla Bilinçli Mücadele' Konusunda Eğitiliyor

Tokat'ta Öğrenciler 'Zorbalıkla Bilinçli Mücadele' Konusunda Eğitiliyor

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen 'Zorbalıkla Bilinçli Mücadele' başlıklı proje ses getirmeye devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülen "2018-1-TR01-KA101- 055662" numaralı "Zorbalıkla Bilinçli Mücadele" başlıklı Erasmus + Okul Eğitimi Personeli Hareketliliği Projesi kapsamında bu hafta; konsorsiyum ortağı okullar; Gaziosmanpaşa Ortaokulu, Karşıyaka Ortaokulu, Mevlana İmam Hatip Ortaokulu ve TOBB Ortaokulundaki öğrencilere Gaziosmanpaşa Ortaokulu Rehber Öğretmeni Fatih Bayram tarafından hazırlanan broşürlerin dağıtımı gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinlikte, "Zorbalık" olgusunda en önemli husus olan tepkisiz kalmak ve izleyici durumuna düşmek konusuna vurgu yapılarak, "Zorbalığı Görmezden Gelmeyin" baskılı tişört ve şapkaların öğrencilere dağıtımı yapıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Mem, Proje,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]