• 0

20 Mayıs 2019, 08:03 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Çarşı ve Mahalle Bekçileri Sahur Yemeğinde Buluştu

Çarşı ve Mahalle Bekçileri Sahur Yemeğinde Buluştu

Vali Dr. Ozan Balcı Ramazan ayının iftar ve sahurlarını toplumun değişik kesimleriyle geçirmeye devam ediyor. Vali Dr. Ozan Balcı sahur programında Emniyet Müdürlüğünde görevli çarşı ve mahalle bekçileri ile bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sahur programının ardından bir konuşma yapan Vali Dr. Ozan Balcı "Ramazan ayında böyle güzel bir sahur gecesinde bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Bildiğimiz gibi devletimizin bir numaralı görevi vatandaşın mal, namus emniyetini korumaktır. Huzur ve güvenin olmadığı bir yerde kimse istediği şeyleri yapamaz. Ne çiftçi tarlasında mahsüllerini eker, ne işçi fabrikasında çalışabilir. Emniyet teşkilatımız bu huzur ve güvenliği çok titiz bir şekilde sağlıyorlar. Sizler de emniyet teşkilatımızın birer parçaları oldunuz. Polis arkadaşlarımızla uyumlu bir birliktelik ile beraber vatandaşımız sokaklarda artık daha rahat ve huzurlu dolaşabiliyor. 120’ye yakın bekçi arkadaşımız şu an Tokat’ın sokaklarında huzur ve asayişi sağlıyor. Vatandaşlarımız evlerinde huzurlu bir şekilde uyurken sizler onların malına, mülküne ve namusuna halel gelmemesi için yağmur çamur demeden büyük bir fedakarlıkla bu görevi yerine getiriyorsunuz. Aynı zamanda oldukça zor bir görev. Bizler de bunun farkındayız. Yaptığınız görevi önemsiyorum. Emniyet teşkilatımıza da büyük bir katkı sağladınız. Tokat hem emniyet teşkilatımızın çalışmaları hem de sizlerin varlığıyla beraber huzurlu bir şehir oldu. İşleyen sistemde zaman zaman aksaklıklar olabiliyor. Fakat Türkiye ortalamasına baktığımızı zaman Tokat oldukça güven veren bir şehirdir. Bunu da başta emniyet teşkilatımız olmak üzere sizler sağlıyorsunuz. Tokat’ı bir ev olarak kabul edersek evde huzuru sağlama konusunda katkınız çok büyük. Allah güç kuvvet versin. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum ve her zaman kapım sizlere açık. Dertleriniz bizimde derdimizdir." dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Bekçi, Açıklama,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]