• 0

10 Nisan 2019, 07:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

2023 Vizyonu Çalışmaları Tokat'ta Hızla Devam Ediyor

2023 Vizyonu Çalışmaları Tokat'ta Hızla Devam Ediyor

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında proje yürüten kurum müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde sürdürülen Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Bürokrasi 4.0, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Halk Eğitim Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat projelerini yürüten kurum ve paydaş müdürleri ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, projelerin 2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde ve yol haritası çıkarılarak sürdürülmesini istedi. Vali Dr. Ozan Balcı, önemsediğini vurguladığı projelerin sıkı takipçisi olacağını söyledi.Kurumların rutin çalışmalarının yanı sıra Tokat’a ve Tokatlı vatandaşlarımıza değer üretecek olan projelerin yapılmasını önemsediğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, proje ve çalışmaların keyifle, aşkla, şevkle, merhametle ve adil bir şekilde yürütülmesini istedi. Yılmadan, yılgınlık göstermeden mücadeleci bir ruhla çalışılmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Kamu kaynaklarını kullanırken hassas davranalım. Etkili, etkin, verimli ve hızlı şekilde çalışalım. Hepimiz devletimiz ve milletimiz için çalışıyoruz.” dedi.


Vali Dr. Ozan Balcı, toplantıda ayrıca Bürokrasi 4.0 kapsamında işlerin daha hızlı, verimli, etkin ve vatandaş odaklı bir şekilde yürütülmesi için evrak imza yetkilerini mevzuatın müsaade ettiği ölçüde il müdürlerine devrettiğini sözlerine ekledi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Vali Balcı, 2023 Vizyon,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]