• 0

05 Mart 2019, 08:16 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kırsalda Yaşayan Vatandaşların Gelir Düzeyleri Yükselecek

Kırsalda Yaşayan Vatandaşların Gelir Düzeyleri Yükselecek

Vali Dr. Ozan Balcı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda Tarım Tokat proje kapsamında yapılan bilgilendirme toplantısına katılan TDTK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, TKDK’nın yürüttüğü projeler, destekler, çalışmalar, Kırsal Kalkınma (IPARD) programı kapsamında finansal destek sağlanacak Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar, Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar, Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme hakkında Vali Dr. Ozan Balcı’ya detaylı bilgiler verdi.

Vali Dr. Ozan Balcı, Tarım sektörünün genelinde olduğu gibi, kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızın, gelir düzeyinin yükselmesi, gelir dağılımının iyileşmesi, doğal kaynakların korunarak kullanılması ve zenginliklerin tüm insanlarımıza yansıtılması amacıyla yapılan çalışmaların önemini vurguladı. Balcı, yaptıkları çalışmalar ve destekler nedeniyle TKDK İl Koordinatörü Fevzi Çiçek’e teşekkür ederek, yapılan işlerin takipçi olunması gerektiğini sözlerine ekeldi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Vali, Açıklama,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]