• 0

01 Ağustos 2017, 15:08 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Kanal Tokat Projesi'ne Marka Proje Ödülü

'Kanal Tokat Projesi'ne Marka Proje Ödülü

Tokat Belediyesi Marka Belediyeler Dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesi tarafından ödüllendirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kanal Tokat Projesi, Marka Belediyeler Dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesi tarafından da düzenlenen ‘Marka Belediye, Marka Proje Ödülleri’nde ‘Marka Proje’ ödülünün sahibi oldu.

Yaklaşık 17Milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek olan Kanal Tokat Projesi’nin bütün kısımlarıyla birlikte 2018 Mart ayında bitirileceğini belirten Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞIYORUZ”

“Dünya’nın en gelişmiş şehirleri incelendiğinde görülür ki; suyun kenarında ve yolların kesişme noktasında olan şehirler önemli ticaret merkezileri halin gelmiştir. Allah bu ikisini de Tokat’a vermiştir. Doğa harikası, iklimi ve toprağı da cabası. Bizlerde şehrimizin bu konumunu en iyi şekilde değerlendirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Bu projemizle Yeşilırmak’ın halkımıza ve turizme kazandırılmasını amaçlıyoruz. Irmak içerisinde bütüncül bir çalışma yapıyoruz. Irmağın belirli bir kısmında şişirme tekniği ile ırmak seviyesi aynı düzeyde tutulacak, durgunlaştırılarak akı debisi kontrol altına alındıktan sonra su üzerinde Osmanlı Kayıkları ile gezinti yapılabilecek. Rubberdum sistemimizi geçen hafta itibariyle monte ederek, ilk testini gerçekleştirdik. İnşallah projenin birinci kısmını çok yakında halkımızın hizmetine açacağız. Proje içerisinde yaklaşık 7 Milyon TL’lik peyzaj çalışmamız olacak. Projenin tamamını inşallah 2018 Yılı Mart ayında bitirmiş olacağız.

“HABER SİTESİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

Uzun yıllardan beri hayal olarak değerlendirilen Kanal Tokat Projemizin Marka Proje ödülüne layık görülmesi bizleri memnun etti. Ödül töreninin düzenlendiği tarihte Şehitler diyarı Tokat’tan bir şehidimizi daha ebediyete uğurladık. Şehit Cenazemizden dolayı ödül törenine katılamadık. Bu vesileyle Marka Belediyeler Dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesine teşekkürlerimi iletiyorum.”
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : KanalTokat, EyüpEroğlu, Tokat,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]