• 0

14 Şubat 2019, 07:45 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

ÖĞRENCİLER KARAGÖZ-HACİVAT KÖFTECİSİ’NDE TİYATRO İZLEDİ

ÖĞRENCİLER  KARAGÖZ-HACİVAT KÖFTECİSİ’NDE  TİYATRO İZLEDİ

Tokat Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu öğrencilerine yönelik kültür-sanat etkinlikleri devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Molliere’nin “Tartuffe” oyununu izlemeye gelen Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu öğrencilerine oyunun finalinde güzel bir mesaj veren sanatçı Kemal Atangür 15 Temmuz hain kalkışmasını hatırlatarak, gençlere şarlatanlara inanmamalarını istedi.

 

Tokat Atatürk Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu öğrencilerine yönelik kültür-sanat etkinlikleri devam ediyor. Lisenin Pansiyondan sorumlu Müdür Yardımcısı Ebru Alpay ve öğrenciler, bu kez de Tokat’taki sanatsever Kemal Atangür’e ait “Hacivat-Karagöz Köftecisi”nde sergilenen Molliere’nin “Tartuffe (Şarlatan)” oyununu izlediler.

 

15 TEMMUZ HAİN KALKIŞMASINI HATIRLATTI

 

Oyunu ilgiyle izleyen öğrencilere finalde güzel bir mesaj veren sanatçı Kemal Atangür, 15 Temmuz hain kalkışmasını hatırlatarak gençlere şarlatanlara inanmamalarını, dinimizi kaynağından öğrenmelerini ve Kur’an-ı Kerim’i rehber edinmelerini istedi.

 

Atatürk Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ebru Alpay kültür-sanat aktivitelerinin devam edeceğini belirterek, karnesinde takdir alan öğrencileri oyunu izlemeye getirdiklerini, ilerleyen süreçte teşekkür alan öğrencilerini de getirmeyi istediklerini söyledi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]