• 0

09 Şubat 2019, 07:50 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Sosyal Destek Tokat' Projesi İle 4.522 Aile ve 17.502 Kişiye Ulaşıldı

'Sosyal Destek Tokat' Projesi İle 4.522 Aile ve 17.502 Kişiye Ulaşıldı

Sosyal Destek Tokat kapsamında bu güne kadar 4522 hane ziyareti ile 17502 kişiye ulaşıldığı bildirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik koordinesinde Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Sosyal Destek Tokat" kapsamında Tokat merkez, ilçeleri, belde ve köylerinde yapılan çalışmalarla ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’ya detaylı bilgilerin verildiği toplantıda Sosyal Destek Tokat kapsamında bu güne kadar 4522 hane ziyareti ile 17502 kişiye ulaşıldığı açıklandı.

 

Sosyal Destek Tokat ile çok hayırlı bir iş yapıldığının altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, “Çalışmalarınızı beğeniyorum. Çok mutlu olduğumu da ifade etmek istiyorum. Gayet de güzel gidiyorsunuz.” diye konuştu. Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat genelindeki yetimlerin, öksüzlerin, engellilerin, fakirin, fukaranın, garibin, gurebanın, yaşlıların, kimsesiz dul kadınların kimsesi olmak için yapılan çalışmaların çok anlamlı ve önemli olduğunu belirterek, “Amacımız insanların gönlüne dokunmak. Samimi, yürekten, masum ve saf olarak yüreklere dokunacağız. Bu çalışma ile yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ayağına gitmiş oluyoruz. Devlet olarak onları önemsediğimizi hissettiriyoruz. Hayatlarını, yaşamlarını paylaşmış oluyoruz.” dedi.


Öte yandan "Eğitim Tokat" ve "Spor Tokat" Projeleri ile ilgili olarak da haftalık değerlendirme toplantıları Vali Ozan Balcı başkanlığında ilgili projelerin sorumluluları ile gerçekleştirildi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]