• 0

08 Şubat 2019, 08:01 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Artova Garajı Tekrar Behzat'a Taşınacak

Artova Garajı Tekrar Behzat'a Taşınacak

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu seçim çalışmaları kapsamında Behzat bölgesi esnaflarıyla Huzur Kıraathanesinde biraraya geldi. Esnaflarla sohbet eden Eroğlu, "Daha önceki dönemlerde bu bölgede yer alan Artova Garajlarını tekrar bu alana taşımak için gerekli çalışmalarımızı başlattık. İnşallah Behzat bölgesindeki esnaflarımızın canlanmasını sağlayacağız." dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

31 Mart Yerel Seçimlerinin önemine değinen Başkan Eroğlu, Gönül Belediyeciliği kapsamında sıkılmadık el, girilmedik gönül kalmayana kadar çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Başkan Eroğlu burada yaptığı konuşmada, “Sabahın şu saatinde fedakarlık yapıp geldiğiniz için öncelikle teşekkür ediyorum. Güzel gönlünüzü gördüm hepinizden Allah razı olsun. Gönül sözcüğü yalnızca Türkçe’ye mahsus. Başka dillerde gönül kelimesini bulamazsınız. Biz de birçok sözcüğü gönül üzerine kurarız. Gönül kırmamak, gönülden hareket etmek gibi öyle bir sözcük ki birçok şeyi içerisinde barındırıyor. İnşallah biz de bu doğrultuda biz de gönüllerde yer edinmişizdir, gönlünüzden çıkmamaya da gayret edeceğiz." diye konuştu.


Konuşmasında bölge esnafına müjdeler veren Başkan Eroğlu, "Behzat bölgesine geçtiğimiz 5 yıl içerisinde birçok yatırım yaptık. Belediye olarak birçok ilki Behzat bölgemizde gerçekleştirdik. Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerimizin ilkini Behzat Bölgemizde açtık. Asfalt, kaldırım gibi birçok temel Belediyecilik faaliyetlerimizi ilk olarak bu bölgede başlattık. Nasip olursa önümüzdeki dönemde de yine ilk olarak bu bölgeden çalışmalarımıza başlayacağız. Behzat bölgemize yeni Kapalı Pazar yeri müjdemiz var. Yine Behzat’ta yapacağımız Sosyal Tesisler ile Tokatlılara ücretsiz düğün imkanı da sunacağız. Ayrıca Sivas çıkışına kadar Behzat Deresi kenarında yürüyüş yolları ve bisiklet yolları yapacağız. Yine daha önceki dönemlerde bu bölgede yer alan Artova Garajlarını tekrar bu alana taşımak için gerekli çalışmalarımızı başlattık. İnşallah Behzat bölgesindeki esnaflarımızın canlanmasını sağlayacağız. Ayrıca yine bu bölgemizde turizmi canlandırmak için yeni otopark alanları oluşturacağız. Kız Meslek Lisesi’ni taşıyarak bu bölgede geniş bir meydan alanı ve otopark alanı oluşturarak Behzat bölgesinin cazibe merkezi haline gelmesini sağlayacağız." ifadelerini kullandı.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Behzat, Başkan Eroğlu,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]