• 0

04 Şubat 2019, 07:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Muhtar Adayı İsmail Öz: Sevindik'i Sevindirmeye Geliyoruz

Muhtar Adayı İsmail Öz: Sevindik'i Sevindirmeye Geliyoruz

Tokat merkeze bağlı Sevindik Köyü Muhtar Adayı İsmail Öz muhtar adaylığı ile ilgili bilgiler verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat merkeze bağlı Sevindik Köyü Muhtar Adayı İsmail Öz, muhtar adaylığı ile alakalı olarak yaptığı açıklamada "Köyde yaşayan vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve daha rahat yaşamaları için gecemizi gündüzümüze katacağız." dedi.

 

Tokat merkeze bağlı Sevindik Köyü,  il merkezine 13 kilometre uzaklıkta yer alan şirin bir köy. Köyde muhtar adayı olan İsmail Öz, hedeflerini anlatırken, "Güzel Sevindik Köyümüze hizmet etmek için adayım. Yapacağımız işler köyde yaşayan vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu ve daha rahat yaşamalarına vesile olacaktır.” ifadelerine yer verdi.Yalnız köydekilerle değil, Tokat dışında yaşayan Sevindikliler ile sürekli irtibat halinde olacaklarını söyleyen İsmail Öz, toplantılar yaparak elbirliğiyle köylerine hizmet edeceklerini kaydetti.

 

Muhtar adayı İsmail Öz açıklamalarında, "Köyümüze muhtar odası yaptıracağız. Mezarlık yolumuz ve çevre düzenlemeleri de yapılarak geçmişlerimize vefa borcumuzu ödeyeceğiz inşallah. Köyümüzün elektriğini güneş panelleri yaptırarak üretmeyi hedefliyoruz. Köyümüzün yıllardır sürüp gelen su sorununu da kısa sürede çözeceğiz inşallah. Ayrıca köyümüzdeki yaşlılarımızın sağlık sorunlarında aktif görev alarak onların hastaneye ulaşımlarında sıkıntı yaşamamaları için gereken tedbirleri alacağız." ifadelerini kullandı.

 

Sevindik Köyü Muhtar Adayı İsmail Öz seçmenlerine de seslenerek, köylerinin hak ettiği hizmetleri alması için kendilerine destek olmaları çağrısında bulundu. İsmail Öz ayrıca, köyün sorunlarının çözümü noktasında kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişare içerisinde olacaklarını, Valilik makamı başta olmak üzere ilgili yerlerle sürekli irtibat halinde bulunarak sorunlarına çözüm arayacaklarını sözlerine ekledi.SEVİNDİK KÖYÜ HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ ALACAK
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Sevindik, İsmail Öz,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.090 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]