• 0

01 Ocak 2019, 13:32 - Anasayfa // ULUSAL Haberi yazdır

Bu Kitabın Geliri Kimsesiz Kız Çocuklarına

Bu Kitabın Geliri Kimsesiz Kız Çocuklarına

Başarılı genç yazar Yağmur Işık “Hayallerin Peşinden Ustaya Mektup” adlı kitabının gelirinin kimsesiz kız çocuklarına yardımcı olmak için harcanılacağını söyledi...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Genç yazar Yağmur Işık, “Hayallerin Peşinden Ustaya Mektup” kitabıyla okuyucularla buluşmaya hazırlanıyor. Yazar Işık kitabıyla ilgili bilgiler verirken, “Bir insan 25 saniye bile nefesini tutamazken 25 yıl nefesini tutmak mümkün mü sizce? İşte bu kitabımda bunun mümkün olduğunu göreceksiniz. Bunun yanı sıra mücadeleme azmime ve tüm olumsuzluklara rağmen vazgeçmeyişe, direnişe şahit olacaksınız.” diyor.

 

“HAYALİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMEK HAYAL KURMAKTAN DAHA GÜZEL”

 

Yağmur Işık  “Hayallerin Peşinden Ustaya Mektup” kitabı için şu ifadeleri kullanıyor:

 

“Şüphesiz hayal kurmak çok güzel tabi ki ama hayalleri gerçeğe dönüştürmek ve bu yolda savaşmak daha da güzel. Hayallerimiz içtenlikle gülümsediğimiz dünyamızdır ve gerçekleştirdiğimiz zamanki gülüşümüz apayrı bir güzelliktir. Kaçımıza güzel bir yaşam kendiliğinden geliyor ki? Bence zorlu bir mücadele sonucu elde ettiğimiz şeylerin değeri hiçbir şey ölçülemez. Kimse hayallerinden olmuyor diyerek vazgeçmesin gerekirse her defasında yeniden başlasınlar. Güneş vazgeçmiyorsa doğmaktan ve kişi nefes alarak uyanıyorsa yeni bir sabaha umutsuz olmak vazgeçmek neden? Gerçekleştirmeyeceksek hayal kurmanın ne anlamı var ki? Ben hayallerimi gerçekleştirmek için daima mücadele vereceğim… İstemek başarmanın yarısıdır.”

 

KİTABIN GELİRİ KİMSESİZ KIZ ÇOCUKLARINA

 

“Hayallerin Peşinden Ustaya Mektup” adlı kitabının gelirinin kimsesiz kız çocuklarına yardımcı olmak için harcanılacağını belirten Yağmur Işık, sözlerini şöyle tamamlıyor:

 

“Yine hayalini kurduğum bir düşüncemdi ‘Kitabımın geliri ile kimsesiz kız evlatlarımıza yardımcı olmak…’ Bir hayalim daha gerçekleşme yoluna girdi, gururlu ve mutluyum çünkü herkesin severek destek olacağını biliyorum. Kanayan yaramız olan, olmaya da devam eden bir konuyu kaleme almaya başladım. 2. kitabımda bu mücadeleme ortak olmanızı isteyeceğim sizlerden. İsteyince inanın oluyor yeter ki hayallerimiz için mücadele edelim…”
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ULUSAL Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]