• 0

19 Aralık 2018, 13:11 - Anasayfa // İLÇE Haberi yazdır

Niksar Özdilek Özcan İle Yeni Döneme Hazır

Niksar Özdilek Özcan İle Yeni Döneme Hazır

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan TGRT EU kanalında yayımlanan bir programa katılarak Niksar'a yaptıkları çalışmaları anlattı. Özcan ayrıca, Niksar Çamiçi İçme Suyu Göleti yapım çalışmaları tamamlandığının müjdesini verdi. İşte Başkan Özdilek Özcan'ın açıklamaları...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, TGRT EU kanalında yayımlanan "İş Konuşalım" isimli programda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Televizyonda "İş Konuşalım" isimli programa katılarak açıklamalarda bulunan Özdilek Özcan, Niksar için gelecekte yapacakları işlerden de bahsetti.

 

TGRT EU kanalında yayımlanan "İş Konuşalım" programının konuğu Özdilek Özcan, Niksar söz konusu olduğunda her türlü özveriyle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

 

ÇAMİÇİ İÇME SUYU GÖLETİ TAMAMLANDI

 

Öte yandan Niksar Çamiçi İçme Suyu Göleti yapım çalışmaları tamamlandı. Ayrıca gölette su seviyesi yükselmeye başladı. 2014 yılında Niksar’da yaşanan kuraklık nedeniyle büyük bir su sıkıntısı yaşanmıştı. Bu konuyla alakalı dönemin Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na dosya sunan Başkan Özcan, Çamiçi Yaylası İçme Suyu Göleti’ni Niksar’a kazandırmıştı.

 

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Çamiçi İçme Suyu Göletinin yapım çalışmalarının tamamlandığını belirterek, “Geçtiğimiz günlerde yağan kar ile su seviyesi yükselmeye başladı. Bizlerde bu bölgede hem arıtma tesisimizi hem de ishale hatlarımızı kurarak Çamiçi Yaylamız ile Niksar’ımızın su konusunda 100 yıllık ihtiyacını karşılamış olacak. Bu konuda bizlere büyük destekleri olan Dönemin Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel Eroğlu beye ve Tokat Milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

“HERŞEY GELİŞEN, GÜZELLEŞEN VE BÜYÜYEN NİKSAR İÇİN”

 

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, yayımladığı bir diğer açıklamada ise 2018 yılı sonuna kadar vatandaşların ikametgâhlarını Niksar adreslerinde güncellemelerinin şehir dışında bulunan hemşerilerin ise birinci adres olarak Niksar adreslerini tercih etmelerinin, Niksar’ın güçlenerek geleceğe taşınması açısından büyük önem arz ettiğini bildirdi.

 

Konu ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yayımlayan Başkan Özdilek Özcan şunları kaydetti:

 

“Kıymetli Hemşerilerimiz, sürekli gelişen, büyüyen ve değer kazanan bir Niksar’da sizlere daha güçlü hizmet sunabilmemiz için 2018 yılı sonuna kadar (31.12.2018) ikametgâhlarınızı Niksar adreslerinde güncellemeniz şehir dışında bulunan hemşerilerimizin ise birinci adres olarak Niksar adreslerini tercih etmeleri memleketimizin güçlenerek geleceğe taşınması açısından büyük öneme sahiptir. Şehir dışında yaşarken yılın bir bölümünü Niksar’daki evlerinde geçiren hemşerilerimizin 1.ikametgâh adreslerini Niksar’da, 2.ikametgâh adreslerini ise hangi şehirde yaşıyorsa orada göstermelerini arzu ediyoruz.


Siz Niksar sevdalısı hemşerilerimizden, Niksar’ımızın gelişimine katkıda bulunmanız adına ikametgâhlarınızı ilçemizde göstermenizi rica eder, saygılar sunarız. Not: Hemşerilerimiz ikametgâh yenileme işlemlerini, adres beyan formunu doldurarak kimlik fotokopisi ile birlikte kargo yoluyla Niksar Nüfus Müdürlüğü’ne gönderebilirler. Bilgi Almak İçin İrtibat Telefonu: 0850 633 06 60, 0356 527 81 51, 0542 277 60 62, iletisim@niksar.bel.tr”
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İLÇE Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]