Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
TOKAT'TA YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

TOKAT'TA YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

Tarih 23 Haziran 2017, 00:23 Editör Tokat Arayış

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Merkezleri kursları kapsamında yüzme kursları başlıyor...

Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Merkezleri kursları kapsamında “Yüzme Bilmeyen Kalmayacak” sloganı ile 05-18 yaş arası gençlere erkek-kadın yüzme antrenörleri ve cankurtaranlar nezaretinde yüzme kursları başlıyor.

Modernizasyon ve yenileme çalışmaları tamamlanarak 2016 yılı Temmuz ayında hizmete açılan Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinden Ali Şevki Erek Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda 5-18 yaş arası gençlere Kış Spor Merkezleri, Büyükler Bay-Bayan Yüzme Kursları, Halk seansları, okul ve kulüp takımları olmak üzere havuzdan bir yıl içinde 5000 kişi faydalandı.

Ayrıca yıl boyunca hizmet veren yüzme havuzunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği ve Sivil Toplum Kuruluşları iş birliği ile hazırlanan projelerle Ali Şevki Erek Yarı Olimpik Kapalı Yüzme havuzunda etkinlikler düzenlendi ve 1000 kişi etkinliklere katılım sağladı.

Erkek-Kadın yüzme antrenörleri ve cankurtaranların nezaretinde yıl boyunca hizmet veren yüzme havuzunda sıcak, soğuk içecekleri ile kafeteryası, kliması, nem alma sistemleri, havalandırması ve doğal gaz ısıtmalı suyu ile halka, gençlere, okullara ve spor kulüplerine hizmet vermeye devam ediyor. İl Spor Merkezleri kursları kapsamında “Yüzme Bilmeyen Kalmayacak” sloganı ile 05-18 yaş arası gençlere bay-bayan yüzme antrenörleri ve cankurtaranlar nezaretinde yüzme kursları başlayacak.

Bu haber 1142 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABER

HEM BAYRAMLAŞMA HEM DE VEDALAŞMA

HEM BAYRAMLAŞMA HEM DE VEDALAŞMA Merkez Valiliği'ne atanan Tokat Valisi Cevdet Can, Ramazan Bayramı'nda hem bayramlaştı, hem de vedalaştı...

ATATÜRK'ÜN İLK TOKAT ZİYARETİNİN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

ATATÜRK'ÜN İLK TOKAT ZİYARETİNİN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 26 Haziran 1919'da Tokat'a yaptığı ziyaretin yıl dönümü törenlerle k...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR

TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi