Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
TOKAT'TAKİ BU KOOPERATİF TÜRKİYE'YE ÖRNEK

TOKAT'TAKİ BU KOOPERATİF TÜRKİYE'YE ÖRNEK

Tarih 08 Mayıs 2017, 07:48 Editör Tokat Arayış

1985 yılından bu yana hizmet veren SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi...

1985 yılından bu yana hizmet veren SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. 2012 yılında Türkiye çapında kendi skalasında Türkiye birincisi olan kooperatif, kaliteli ve süreklilik arz eden hizmet anlayışıyla Tokatlılara hizmet vermeye devam ediyor.

Kapanan Tekel Sigara Fabrikası işçileri tarafından kurulan ve o yıllarda sadece fabrika işçilerine hizmet veren 2000 Tüketim Kooperatifi, kapılarını daha sonra Tokatlılara açtı. Daralan piyasa koşullarına ve zaman zaman yaşanan ekonomik durağanlığa rağmen Tokatlılara hizmet vermeyi sürdüren Kooperatif, hem Tokat'taki toptancılardan hizmet alımı yaparak hem Tokat ekonomisine katkı sunuyor, hem de yurttaşlara taksitle market ürünleri satıyor.

BOL ÇEŞİT, KALİTE VE EKONOMİK FİYAT

İmkanları doğrultusunda iş istihdamı da sağlayan SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi, ülke genelindeki kooperatifler içerisinde başarı çıtasını her yıl biraz daha yükselterek Tokat'ın markası olmayı başardı.

Gıda, temizlik, kırtasiye, ayakkabı ve şarküteri çeşitleri ile taksitle satış yapan mağaza, süpermarketlerin rekabet ortamında kooperatifçilik adına farkındalık oluşturarak hem kaliteli, hem de ekonomik fiyatlarıyla vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

EBEDİYETE İNTİKAL EDEN ÇALIŞANLARINI DA UNUTMUYORLAR

Türkiye'nin örnek kooperatifleri arasında ilk sıralarda yer alan 2000 Tüketim Kooperatifi, vefat eden Tokat Sigara Fabrikası çalışanlarını da unutmuyor. 2013 yılından itibaren her yıl okutulan mevlitler ile arkadaşlarına olan vefalarını da gösteren Kooperatif yönetimi ve üyeleri, bu yıl da bu geleneği bozmadı.

6 Mayıs 2017 Cumartesi günü İkindi namazından önce Ali Paşa Camii'nde okutulan bu seneki ebediyete intikal eden fabrika çalışanlarının ruhuna okutulan mevlide, Kooperatif yönetimi ve üyeleri başta olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

OLAĞAN KONGRE GERÇEKLEŞTİ

SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi'nin Olağan Kongresi de 7 Mayıs 2017 Pazar günü Pirhan Restauran'ta gerçekleştirildi. Pirhan Restaurant VIP Salonu'nda saat 13'te gerçekleşen kongrede mevcut yönetim güven tazeledi. Yapılan seçim sonucunda Başkanlığa Erol Çakır, Başkan Yardımcılığı'na Yunus Çam ve Muhasip Üyeliğe de Nurettin Bozyiğit yeniden seçildi.

Mevlit organizasyonu ve Olağan Kongre'nin sonrasında bir açıklama yapan SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi Başkanı Erol Çakır, Tokat ekonomisine artı değer kattıklarını belirterek, "Bu kooperatifin hizmet vermesinde emeği olan üyelerimiz ve tüm müşterilerimize teşekkür ederim. Ebediyete intikal eden çalışma arkadaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. SS. Tokat 2000 Tüketim Kooperatifi Tokatlılara bol çeşit, kaliteli ürün ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermeye devam edecek." dedi.

Bu haber 1102 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABER

HEM BAYRAMLAŞMA HEM DE VEDALAŞMA

HEM BAYRAMLAŞMA HEM DE VEDALAŞMA Merkez Valiliği'ne atanan Tokat Valisi Cevdet Can, Ramazan Bayramı'nda hem bayramlaştı, hem de vedalaştı...

ATATÜRK'ÜN İLK TOKAT ZİYARETİNİN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

ATATÜRK'ÜN İLK TOKAT ZİYARETİNİN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 26 Haziran 1919'da Tokat'a yaptığı ziyaretin yıl dönümü törenlerle k...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR

TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi