Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR





BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ALPAY 'SORUMLU SİYASET' İSTEDİ

ALPAY 'SORUMLU SİYASET' İSTEDİ

Tarih 15 Aralık 2016, 07:35 Editör Tokat Arayış

Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleşen hain terör saldırılarını değerlendirdiği yazılı bir açıklama yaptı...

Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, “Terörün bin türlüsünü yaşasak da, bu millet bu sorunların üstesinden gelmesini bilecek kadar büyük bir millettir. Türkiye’yi bölmek isteyenler, kirli planlarını bu coğrafyada uygulamak isteyenler ve onların iç ve dış destekçilerinin bilemediği gerçek işte budur” dedi.

DSP İl Başkanı Alpay, 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen hain terör saldırılarını değerlendirdiği yazılı bir açıklama yayımladı. Alpay açıklamasında, “80 milyonun yüreğine ateş düşürenlerle olan amansız mücadelede, askerimizin ve polisimizin yanındayız. Bu ülkeye diz çöktüremeyeceklerini anlamayanlara ısrarla ve inatla bölünmeyeceğimizi, bir arada ve barış içinde yaşayacağımıza olan kararlılığımızı anlatmaya devam edeceğiz. Aziz milletimizin ve şehit yakınlarımızın başı sağ olsun. Şehitlerimize rahmet diliyorum. Şehitsiz, kansız, kavgasız bir Türkiye için ellerimiz, yüreklerimiz, ideallerimiz tek. Terörle mücadelenin partiler üstü bir mücadele olduğu idraki ile sorumlu siyasetimize devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

DSP Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, devletin terörle mücadelesinde “sorumlu siyaset anlayışının” bütün muhalefet partilerinin de görevi olduğuna işaret ederek, terör olayları üzerinden siyasi rant peşinde olan bazı siyasetçilerin milletin vicdanında mahkum olduklarını sözlerine ekledi.

Bu haber 1158 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HÜSEYİN ALPAY HABER

HÜSEYİN ALPAY'DAN 26 HAZİRAN MESAJI

HÜSEYİN ALPAY'DAN 26 HAZİRAN MESAJI Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, "Tokat, Kurtuluş Savaşı'nın her kademesinde maddi ve...

15 TEMMUZ VURGUSU İLE 19 MAYIS MESAJI

15 TEMMUZ VURGUSU İLE 19 MAYIS MESAJI DSP Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'dan "15 Temmuz" vurgulu 19 Mayıs mesajı...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR





TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi