Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
ALPAY'DAN BÜŞÜRÜM İÇİN HİZMET TALEBİ

ALPAY'DAN BÜŞÜRÜM İÇİN HİZMET TALEBİ

Tarih 22 Ekim 2016 Editör Tokat Arayış

Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, parti olarak geçtiğimiz aylarda gündeme getirdikleri Tokat Merkeze bağlı Eskiköy'ün sorunlarının ivedilikle çözüme kavuşturan Tokat İl Özel İdaresi'ne teşekkür etti...

Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, parti olarak geçtiğimiz aylarda gündeme getirdikleri Tokat Merkeze bağlı Eskiköy’ün sorunlarının ivedilikle çözüme kavuşturan Tokat İl Özel İdaresi’ne teşekkür etti. Başkan Alpay yayımladığı yazılı açıklamada, “Başta İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Adem Dizer olmak üzere, Özel İdare çalışanlarımıza ve tüm emeği geçenlere şükranlarımızı iletiyoruz.” dedi.

Tokat’ın bazı köylerinin yıllardır ihmal edildiğini vurgulayan DSP İl Başkanı Alpay, “Bu ihmal edilmişlik yılların sorunu. Ancak son dönemde yapılan çalışmalar köylerimizin yeniden cazibe merkezleri haline getirecek işleri kapsıyor. Yol ve parke çalışmaları ve bağlantı yollarının yapılması hepimizi mutlu eden çalışmalardır. Kısa sürede bütün köylerimize aynı duyarlılığın gösterilmesini bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

BÜŞÜRÜM KÖYÜ İÇİN DİKKAT ÇEKTİ

İlçelerdeki bazı köylerin de bu hizmetlerden faydalanacaklarını umduklarını kaydeden Başkan Alpay, Vali Cevdet Can’ın “1 yıl içerisinde Tokat’ın bütün köylerinin yol ve su sorunları kalmayacak” açıklamasından duydukları memnuniyeti belirterek, şunlarını söyledi:

“Kapanan belde belediyelerinin köye dönüşmesi ile o köylerin sorunlarının da bu kapsamda hızla çözülmesini bekliyoruz. Özellikle Reşadiye ilçemize bağlı Büşürüm Köyü’ndeki yurttaşlarımız, belediye vasfını yitirdikten sonra hizmet alımında birçok sorun yaşadıklarını ifade ediyorlar. Büşürüm Köyü’nün istek ve taleplerini gerek köyümüzün muhtarı, gerekse de biz, İl Özel İdaremize ilettik. Bu taleplere olumlu yanıtların verileceğinden kuşkum yok. Tokat hepimizin. Tokat’a sahip çıkan, köylerimizin sorunlarına kısa sürede çözüm üreten ve emeklerini her daim esirgemeyen İl Genel Meclisimize ve Başkan Adem Dizer’e, bu başarılı çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”

Bu haber 1235 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HÜSEYİN ALPAY HABER

HÜSEYİN ALPAY'DAN 26 HAZİRAN MESAJI

HÜSEYİN ALPAY'DAN 26 HAZİRAN MESAJI Demokratik Sol Parti (DSP) Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay, "Tokat, Kurtuluş Savaşı'nın her kademesinde maddi ve...

15 TEMMUZ VURGUSU İLE 19 MAYIS MESAJI

15 TEMMUZ VURGUSU İLE 19 MAYIS MESAJI DSP Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'dan "15 Temmuz" vurgulu 19 Mayıs mesajı...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR

TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi