Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
KINIK 'HİZMETİN ADRESİ' OLDU

KINIK 'HİZMETİN ADRESİ' OLDU

Tarih 15 Eylül 2015, 08:40 Editör Tokat Arayış

Yol genişletme, taş duvar ve istinat çalışmalarına devam eden Kınık Belediyesi, şu ana kadar 2.500 metrekare duvar çalışması yaptı...

Almus'un Kınık Belde Belediyesi'nde 30 Mart 2014 seçimleri ile başlayan "değişim" devam ediyor. Kınık Belediye Başkanlığı'na o tarihte seçilen Hacı Yusuf Geçene'nin çalışmaları belde halkı tarafından memnuniyetle karşılanırken, Başkan Geçene'nin çalışma azmi ve düşmeyen temposu dikkatlerden kaçmıyor.

Su kanalını yenileme, alt yapı, içme suyu, parke, kanalizasyon çalışmaları ve beldeye kazandırılan 5500 metrekarelik yeni bir mezarlık alanı ile birlikte, kepçe, kırıcı ve damperli kamyon alarak, araç parkurunu da güçlendiren Kınık Belediyesi'nin çalışmaları süratle devam ediyor. Beldedeki Kösenin Gölü mevkisinde yapılan sondaj çalışmaları sonucunda 183 metre derinlikte kaliteli içme suyunu, 150 metre derinliğe pompa koyarak kasaba içme suyu deposuna günde 400 ton su pompalayan Belediye, mahallelerdeki yol genişletme çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

İKİBİN BEŞYÜZ METREKARE DUVAR ÖRÜLDÜ

Kınık Belediyesi araç parkuruna son olarak yol süpürme aracı ve traktör alan Kınık Belediye Başkanı Hacı Yusuf Geçene'nin bu "göz dolduran" çalışmaları, beldedeki yurttaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor.

Başkan Geçene'nin verdiği bilgilere göre, Kınık Gevrek Mahallesi yol genişletme, taş duvar ve istinat çalışmaları da süratle devam ediyor. Şu ana değin Kınık Beldesi içerisinde Aşağı ve Yukarı Gevrek Mahallerinde 2.500 metrekare duvar işi yapan Kınık Belediyesi'ne bağlı ekipler, beldedeki çalışmalarını sürdürüyorlar.

Beldenin adeta bir "şantiye" görüntüsü içerinde olmasını memnuniyetle değerlendiren Kınıklılar, Başkan Hacı Yusuf Geçene'nin gece gündüz demeden sürdürdüğü çalışmalardan mutlu olduklarını ifade ediyorlar. Başkan Geçene de yaptığı açıklamada, "Bütün çabamız Kınıklıların daha modern ve kentleşmiş bir beldede yaşamalarını sağlamaktır. Kınık için sürdürdüğümüz gayretli çalışmalarımız süratle devam edecektir. Her şey Kınık ve Kınıklılar için" şeklinde konuştu. (Haber Merkezi - Demokrat Arayış)

Bu haber 2013 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

BELDE BELEDİYE HABER

GÖLGELİ TARİHİNDE BİR İLK

GÖLGELİ TARİHİNDE BİR İLK Nüfusu 2752 oldu...

GÖLGELİ'DE 65 YAŞ VE ÜSTÜNE ÜCRETSİZ ULAŞIM

GÖLGELİ'DE 65 YAŞ VE ÜSTÜNE ÜCRETSİZ ULAŞIM Almus'un Gölgeli Belediye Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda, 65 yaş ve üzeri kişiler belediyenin toplu...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR

TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi