Tokat Demokrat Arayış Gazetesi

EN ÇOK OKUNANLAR

FACEBOOK'TA TAKİP ET

REKLAMLAR

BİZE ULAŞIN

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ, ELEŞTİRİ, HABER VE REKLAMLARINIZ İÇİN
BİZE ULAŞINIZ

arayisgazetesi2008 @hotmail.com

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk diyorki;

HABER ARA


Gelişmiş Arama
NİKSARLI ODA BAŞKANI'NDAN RAKİPLERİNE: 'HAVANDA SU DÖVÜYORLAR!'

NİKSARLI ODA BAŞKANI'NDAN RAKİPLERİNE: 'HAVANDA SU DÖVÜYORLAR!'

Tarih 30 Ocak 2015 Editör Tokat Arayış

Niksar Ziraat Odası'nın önümüzdeki ay yapılacak seçimlerinde, mevcut başkan Rahmi Yeteroğlu yeniden aday olduğunu söylerken, kamuoyunda oda yönetimine talip olan ve kendileriini "Yeni Oluşum" olarak adlandırılan grupiçin ise "Havanda su dövüyorlar." ifadelerini kullandı...

Niksar Ziraat Odası’nın önümüzdeki ay yapılacak seçimlerine mevcut başkan Rahmi Yeteroğlu, seçimlere tekrar aday olarak giriyor.

Türkiye’de bir çok meslek odasının kiralık hizmet binalarında faaliyetini yürütürken son derece donanımlı ve modern bir hizmet binasını çiftçilerin hizmetine sunduklarını söyleyen Yeteroğlu, çiftçilerin problemlerine  tarafsız ve hakkaniyet ölçüsünde çözümler ürettiklerini kaydetti.

"HER ZAMAN ÇİFTÇİMİZİN YANINDA OLDUK"

Başkan Yeteroğlu, "Çiftçi kayıt sisteminin işleyişinde ve tarımsal desteklemelerin uygulanmasında etkili ve son derece yararlı sonuçlar veren çalışmalar gerçekleştirdik. Oda yönetimi olarak çiftçilerimizin gelişip kalkınmasına alın terlerinin karşılığını almalarına yönelik her zaman yol gösterici ve teşvik edici rol üstlendik. Sonuçta bizler onların emeklerinin heba olması değil mükafat görmesi için varız. Bunun için gece gündüz demeden hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hep yanlarında olduk." ifadelerini kullandı.

"Erbaa HES projesi" adı altında 62 kilometre uzunluğunda 50 metre genişliğinde  kanal açılacağı ve her iki tarafından da yolların oluşturulacağı  Niksar Ovası’nın verimli topraklarını yok edecek çalışmaya dur dediklerini belirten Rahmi Yetereoğlu,  "Çiftçimizin olmazsa olmazı  geçim kaynağı olan  verimli arazilerimizin heba edilmesini önledik. Bu konuda gösterdiğimiz kararlı direnişimizi herkes yakinen biliyor." dedi.

"MAKAMLAR VE MEVKİLER GEÇİCİDİR"

Önümüzdeki ay yapılacak Genel Kurulda Niksar Ziraat Odası’na tekrar başkan adayı olarak katılacak olan Rahmi Yeteroğlu seçimlere ilişkin olarak da, "Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Geride ne bırakıldığı her şeyden önemlidir. Çiftçimiz artık her şeyi görüyor ve yaşıyor. İçi boş laflara itibar edeceğini sanmıyorum. Bizden daha iyi yönetecek biri çıkarsa seçime gerek yok koltuğu devretmeye hazırım. Üyelerimizde bunu biliyor. Çünkü çiftçinin siyaseti ekmek kavgasıdır." şeklinde konuştu.

Yeteroğlu, Ziraat Odası'na talip olan "yeni oluşum" adı altında ortaya çıkanların hiçbirinin ne oda üyesi, ne de delege olmadığını savunarak, "yaptıkları işin havanda su dövmekten  ileri geçmeyeceğini" öne sürdü.

Bu haber 2123 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İLÇE HABER

BU ETKİNLİK 'VERESİYE HESAPLARI' KAPATACAK

BU ETKİNLİK 'VERESİYE HESAPLARI' KAPATACAK Erbaa Belediyesi 29 Ocak Cuma günü geçtiğimiz yıl kutlanmaya başlanan "Osmanlı Haftası Etkinlikleri"nin ikincisini ...

ERBAA'NIN KÖY YOLLARI YAPILIYOR

ERBAA'NIN KÖY YOLLARI YAPILIYOR Tokat İl Özel İdaresi, kırsal altyapı çalışmaları kapsamında yol genişletme ve dolgu hizmetlerine aralıksız devam e...
BİR OĞLUM OLACAK ADI TEMMUZ!24 Haziran 2017

REKLAMLAR

TARİH VE SAAT

GAZETELER

 

Hürriyet Sabah Milliyet
Star Cumhuriyet Radikal
Yeni Şafak Türkiye Gözcü
Akşam Zaman Posta

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi